Antalya evden eve nakliye alanında uzman kadromuzla eşyalarınızı taşımasını sağlayan firmamız sayesinde sizlerde eşyalarınızı korunaklı ambalajlama malzemeleri ile taşımasını sağlıyoruz. Yılların tecrübeli alt yapımızla müşterilerimizin taleplerinizi karşılamaktayız.

Firmamız uzun senelerin verdiği nakliye tecrübesiyle eşyalarınızı güvenle taşımaktadır. Bunun içinde müşterilerin taleplerini ön plana alarak eşyalarınızı taşımasını sağlar. Bu talepler sayesinde firmamız gün geçtikçe büyüyerek Antalya evden eve taşıma alanında fark yaratmıştır.

İstanbul Antalya nakliyat süreçlerini Avrupa-Anadolu Yakası ve Muratpaşada ki bulunan ofislerimizden yürütmekteyiz. Bu sebeple firmamızdan nakliye hizmeti almak isteyen müşterilerimizin taleplerini rahatlıkla karşılayabiliyoruz. Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık firmamızla anlaşma sağlamak istediğiniz zaman eşyalarınızın görselini Whatsapp üzerinden veya ekspertiz hizmeti ile rapor oluşturulması yapılmaktadır. Eğer Whatsapp üzerinden görsel atmanız durumunda eşyalarınızı gören firmamız ona göre fiyatlandırma yapabilmektedir. Kabul etmeniz durumunda mail üzerinden sözleşme atıldığı zaman “okudum onaylıyorum” diyerek sözleşmenin yürürlüğe girmesini sağlayabilirsiniz. Ekspertiz hizmeti almanız durumunda evinizi ziyaret eden uzmanımız gerekli bilgileri not alarak size sunacağımız hizmeti detaylı anlatarak anlaşma sağlanırsa sözleşme yapmaktadır.

Antalya Nakliyat Hizmeti

Önceden belirlenen taşıma günü ile ekip arkadaşlarımız eşyalarınızı taşımak için sizi ziyaret etmektedir. Eksper raporuna göre hazırlıklı gelen çalışanlarımız sizlerin de isteklerinizi dinledikten taşımaya başlamaktadır. Antalya taşımacılık sıralamasında önceliğimiz kırılması yüksek eşyaların paketlenerek önlem alınmasıdır. Ardından dolapların varsa kütüphanenin de montajı yapılmaktadır. De montajı yapılan eşyalar paketlenerek araca yüklenmektedir. Beyaz eşyaların bağlantıları çıkarılarak ambalajlanır. Demirbaş mobilyalar da mukavemeti yüksek ambalaj malzemeleri ile paketlenerek araca yüklenmektedir. Tüm eşyalar ambalajlı araca yüklendikten sonra teslimat noktası için yola çıkılır.

Yeni evinizde ambalajlanan eşyalar sökülerek istediğiniz gibi yerleştirilmektedir. Beyaz eşyaların bağlantıları yapılarak kontrol edilmektedir. De montajını yaptığımız eşyalarınızı ise montajlamasını yaparak yerine yerleştiriyoruz. Bu şekilde taşıma süreci sunarak sıkıntı yaşamanızı önlüyoruz.

Antalya Evden Eve Taşımacılık 

Taşıma öncesinden tüm bilgileri ekspere gelen uzmanımıza aktarmalısınız. Eğer eksik bilgi aktarımı olursa taşıma günü küçük pürüzler çıkabilir. Bu pürüzler arasında mutfak eşyalarınızı sizler toplamak istemiyorsanız bunu bildirmelisiniz. Çünkü firmamız ona göre ekip arkadaşı ve malzeme göndermektedir. Bunun yanı sıra binada asansör mevcutsa bunu bildirmelisiniz. Ayrıca asansörün taşıma için kullanılıp kullanılmadığını ve kaç kişilik olduğunu da dile getirilmelidir. Çünkü asansör olduğunu söyleyen bazı müşteriler taşıma günü geldiğinde asansörün 2 kişilik olması bakımından sıkıntı yaratabildiği gibi eşyalarınıza zarar verebilir. Bunun için doğru ve eksiksiz bilgi aktardığınızdan emin olunuz.

Antalya ev taşıma alanında profesyonel desteklerimiz ile eşyalarınızın naklini sağlayan firmamızla iletişime geçerek en iyi hizmeti alabilirsiniz. Kurumsal alt yapımızla eşyalarınızı taşıyan firmamızla eşyalarınızı garantili ve profesyonel hizmet sunan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Antalya Asansörlü Ev Taşıma

Antalya asansörlü eşya taşıma hizmeti sektöre girmesiyle birçok açıdan avantaj sağlamıştır. Çünkü bazı eşyalar bina merdivenine ve asansöre sığmamaktaydı. Bu durumda eşyaları araca indirme aşamasında zorluk çekildiği gibi hasar alması muhtemeldi. Bu sebeple modülatör asansörlerin sektöre girmesiyle iş akışı daha hızlı sunulmaya başladı. Dışardan asansörle binanın yüksek katlarına rahatlıkla erişim sağlandığı gibi taşıma esnasında eşyalarınıza hasar vermemektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken önemli unsur bazı binaların cepheleri ters tarafta kaldığı için kurulum gerçekleştirilmez. Bunun yanı sıra asansörün belli bir yüksekliğe ulaştıktan sonra kurulumu sağlanmaktadır. Bu sebeple 2 ve üzeri katlara rahatlıkla asansör kurulumu yapılabilir. En önemli durum risk faktörlerini en aza indirerek size evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Antalya asansörlü ev taşıma sürecinde Antalya şubelerimizle veya İstanbul Anadolu Yakasında Kartal ve Avrupa Yakasında ise Gaziosmanpaşa da ki ofislerimizden size hizmet sunuyoruz. Taşıma taleplerinizi ofislerimizi ziyaret veya telefon ederek oluşturabilirsiniz.

Antalya Nakliye Firmaları

Taşıma sektöründe birçok Antalya nakliyat şirketi bulunmaktadır. Ancak bu kadar İstanbul Antalya nakliye firmaları arasında tercih etmeniz zorlaşacaktır. Bunun içinde alanında kurumsal firmaları bulmak çok zordur. Bu sebeple firmaları şikâyet forumlarında inceleme sağlayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Antalya evden eve nakliyat ücretleri arasında uygun fiyatlandırmayla eşyalarınızı en iyi şekilde taşımaktayız. Taşıma alanında kurumsallığı ile güvence altında eşyalarınızı taşımasını sağlayan Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık firmamızla bağlantı kurabilirsiniz. 7/24 aktif çağrı merkez hattımızla sizler de firmamızla iletişime geçerek gerekli planlama ile eşyalarınızı taşımasını sağlayabilirsiniz.