Ankara şehir içi nakliyat

Ankara şehir içi nakliyat ; evden eve nakliyat hizmetini uzman kadrosu ile sağlayıp siz değerli müşterimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.Profesyonel hizmet almak için 0312 319 65 65  arayabilirsiniz.

Ankara uygun nakliyat yılların vermiş olduğu deneyim ile siz müşterilerimizin eşyalarını asansörleri sayesinde profesyonel olarak taşımaktadır.

Daha detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara şehir içi nakliyat ürün teslimatlarının müşterilerin bilgilendirilmesi ,istenildiği takdirde raporlama yapılması ve ürünlerin sigortalı taşınması hizmet dahilindedir.

Öncelikle ofis taşımacılığı için nakliye uzmanımız gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır.

Ankara şehir içi nakliyat taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır.Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur.

Ankara Ucuz Evden Eve Nakliyat Aşamaları

.. Eşyaların taşınma işlemi gerçekleşmeden eşya çokluğu’na bakılıp taşıma bedeli ve Taşıma günü müşteriye bildirilir ;

1- Ankara şehir içi nakliyat öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Bütün mobilyalar battaniye ve iplerle sarılıp paketlenir. Ambalajlı olarak kamyona yüklenir. Taşınılacak yeni adrestede merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır. Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki battaniye ve ipler çözülüp alınır.

2- Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinası, bombeli camlı vitrinler kartonlara sarılıp iple bağlanır.

3- Yatak odası gardropları demonte ettikten sonra kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile kamyonda çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır. Gidilecek yeni evde tekrar mobilyaların montajı yapılır.

4- Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar hava kabarcıklı naylonlara sırılıp koli ve fıçılara yerleştirilir. Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince tekrar yerlerine konulur. Bizden sonra size vitrin içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalır.

5- Ankara uygun nakliyat televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar önce battaniyelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır.

6- Çiçekler, büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirilir.

7- Taşınmadan dolayı herhangi bir hasar olması halinde tamir edilebilirse tamir; tamiri mümkün değilse bulunabilen bir şey olması kaydı ile yenisini alıp müşteriye teslim ediyoruz.

8- Ankara şehir içi nakliyat elektronik ve elektrikli eşyalarda fiziki bir hasar olması halinde tarafımızdan tazmin edilecektir. Elektrik bağlantısı, duvar tavan delmek gereken işler, şofben söküp takmak ve duvardan duvara halıların kesilip uydurulması, korniş sökülmesi, takılması gibi işler.

Ankara şehir içi nakliyat

Evinizi nakledeceğiniz şehirde yeni adresiniz belli olmadan yola çıkmanız yada oturduğunuz evi yola çıkmadan bir süre önce boşaltmanız gerektiğinde, hatta belirli süreli görevler için başka bir şehire veya ülkeye giderken bazı eşyalarınızı dönüşünüze kadar bir yerde korumak istediğinizde eşyalarınız paketlendikten sonra 7m³ eşya depolamaya uygun tahta sandıklarla depolanır, kapakları çakılıp mühürlenir, sandıklar teslimatta ancak sizin nezaretinizde, açılır.

Ankara şehir içi nakliyat depolamada en güvenli ve kapalı depolarıyla , sizlere depolama hizmetimizide sunuyoruz.ve size güven veriyoruz.

Hertürlü su , sel , deprem , yangın ve hırsızlık sigortasıyla depomuz hizmetinizdedir. Koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya bir evin bütün eşyası olması halinde, eşyalarınızı battaniye, ip, karton koli ve konton silindirik fıçılara koymak sureti ile liste halinde teslim alıyor ve daha sonra bir hafta öncesinden bildirmeniz halinde liste halinde teslim ediyoruz. Biz de kaldığı her ay için sizden kira alıyoruz…

Ankara şehir içi nakliyat

Ankara ucuz nakliyat insanlar genel olarak taşıma işlerini hızlandırmak adına ve daha fazla uğraşmamak adına günümüzde evden eve nakliyat şirketlerini tercih etmekteler. Ancak bu hizmeti veren firmaların kalitelerin ve fiyatları bu seçimleri yaparken önemli bir sorun teşkil etmektedir. Bazıları 700 tl ye bu taşımacılığı yaptığını idda ederken bazıları benzer hizmetleri 3000-5000 tl civarına yapmaktalar. Herkes yaptığı işin uzmanı olduğu konusunda müşterisini ikna yollarna başvurmaktadır. Peki müşteri bu gibi durumlarda doğru firmayı nasıl seçecektir.

Ankara şehir içi nakliyat öncelikli olarak nakliyat şirketini çağırmadan evvel şirketin araç büyüklüğüne bakmakta fayda var zira ufak kamyonla gelen bir şirket eşyalarınızın bir kamyona sığmayacağı gerekçesiyle ikinci bir iş çıkacağı gerekçesiyle sizden ikinci bir taşıma parası alabilir. Ankara şehir içi nakliyat kamyon büyüklüğünü tespit ettikden sonra firmanın daha evvel taşıdığı referanslar arasında ciddi kurum ve kuruluşlar olup olmadığının tespiti yapılabilir. Daha sonra firmanın elemanlarının kalifiye olup olmadığı konusunda bilgi alınır ve firma personelinin uzmanlığı konusunda kesin bir kanaate varıldıktan sonra sözleşme ve sigorta yaptırılarak işe başlanır.