HAKKIMIZDA

Ünye nakliyat 1985 yılında ordu merkezli kurulmuş olan ünye evden eve nakliyat firmasıdır.

Yılların vermiş olduğu deneyimin yanı sıra gerçekleştirmiş olduğumuz işlerin verdiği güven ve tecrübeyle evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

1985 yılından bu yana, yılların tecrübesi ve 33 yıllık başarı hikayesi ile nakliyat sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran Ünye Evden Eve Nakliyat , hizmet çeşitliliği, geniş araç filosu, kalite anlayışı ve sunulan nakliye hizmeti sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.

Siz değerli müşterilerimizi sadece bir kez taşımayı değil, uzun vade de çözüm ortağınız olmayı amaçlıyoruz.

Ev eşyaları ev sahipleri için çok kıymetli ve değerli parçalardan oluştuğunun bilincinde olarak ev sahiplerine daha deneyimli ve alanında taşıma- nakliye eğitimi almış personellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Ünye Nakliyat , evden eve nakliyat konusunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm taşıma ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor.Şirketler ve aileler için yenilikçi, düşük maliyetli taşıma hizmetleri sunmaktayız.

Ünye Taşımacılık yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Ünye Evden Eve Nakliyat , aynı zamanda evden eve taşımacılık sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

Ünye Nakliye 1985 Yılından günümüze kadar bir çok sektöre web hizmetleri veren uzman ekibimiz bir çok isimle ön plana çıkmıştır. Tüm bu zaman zarfı içinde kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamayı başaran ve çizgisini hiç bozmayan ekibimizle yıllaca süregelen bu web hizmetlerinde artık marka oluşumuna girmiş bulunmaktayız.