Ünye Nakliye


ünye evden eve nakliyat
ünye taşımacılık

Ünye nakliye firmamızdan gönderilmiş olan bütün araçların ‘Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası’ bulunmakta olup, araç sigortaları için müşterilerimizden ayrıca bir ücret talep edilmemektedir. Eşya sahipleri eğer müsaitse ve zamanları var ise Ünye eşya taşıma ünye ofis taşıma şirketi faaliyetler sırasında yanlarında bulunması için talepte bulunmaktadır.

Ev taşımak, ciddiyet ve profesyonellik isteyen zorlu bir süreçtir.

Ünye nakliyat , ev taşıma işlemleri sırasında eşyaların paketlenmesinden, yeni evinize yerleşimine kadar sizler için destek vermektedir. Firmamız, evinizin ve ofisinizin sorunsuz bir şekilde nakliyesi için gereken tüm bilgi, birikim ve yeterliliğe sahiptir. 37 yıllık tecrübe ile güvenilir evden eve nakliye hizmeti. Eğitimli sertifikalı personel. Ordu’da 4 Bölgede ünye nakliye‘de %100 müşteri memnuniyeti ve en iyi fiyat garantisi Ünye evden eve nakliyat‘ da ev ofis ve depolama hizmeti.

Her koşulda ve yaptığımız tüm taşımacılık faaliyetlerinde aynı kalite standartları ölçüsünde hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Ünye evden eve nakliyat Karayolları Trafik Yönetmeliğinin 128. Maddesinin (h) bendi gereğince; tescilli veya tescilsiz olup, ağırlık ve/veya boyutları yasal sınırların üzerinde olan araç, yarı römorklu araç, katar, iş makineleri ve benzerlerinin yüksüz olarak karayollarında trafiğe çıkışı için Karayolları Genel Müdürlüğünden Özel İzin Belgesi alınması gerekmektedir.

Evden eve nakliye firmaları Bu gibi durumlarda, Ünye nakliyat şirketi olarak devreye girerek müşterilerimize %100 güvenli ve hızlı bir işlem gerçekleştirmekteyiz.

Ordu evden eve nakliyat firmasının en çok tercih edilen bir diğer hizmeti ise evden eve nakliyat hizmetidir.Profesyonel ev taşıma kişiler, kalabalıklaşan şehir hayatında trafik, iş, eğitim vb. gibi birçok sorun sebebi ile sıklıkla evini değiştirmek zorunda kalabilmektedir.

Müşteri ayrımı yapmaksızın, her müşterimizin eşyalarına verdiği kıymetin bilinci ile hareket ediyoruz.

Ünye taşımacılık ürünlerin/Yüklerin belirli bir sevk noktalarından alınıp belirli bir teslim noktalarına belgeli/sigortalı olarak taşınmasıdır. Sevk edilecek olan yükün cinsine bağlı olarak , Ünye nakliye firmamız tarafından yol izin belgeleride Ulaştırma Bakanlığından alınmaktadır.

Ünye Nakliye Firmaları

Ordu nakliyat şirketi, öncelikle ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Şirketimiz her türlü eşyayı taşıyabilecek olan araç modellerine sahiptir. Yine tüm hizmetler kasko güvencesi ile verilmektedir.

Ünye nakliyat Taşımacılıkta Temel Sistemler Nelerdir?
Ünye nakliye Karayolu Taşımacılığı (Road Transportation)
Denizyolu Taşımacılığı (Ocean Transportation)
Demiryolu Taşımacılığı (Railway Transportation)
Havayolu Taşımacılığı (Air Transportation)
Boru Hattı Taşımacılığı (Pipeline Transportation)
Karma Taşımacılığı (Mixed Mode Transportation)

Ünye nakliyat çok kaliteli bayağı hızlı ve akılda kalıcı hizmeti sağlamak ve sizleri ünye taşımacılık bireyimize dahil etmek bizim en nazik olduğumuz çalışma politikalarımızdadır.

Eşyalarınız öncelikle tecrübeli eksperler tarafından ekspertiz yapılıp, taşımada ne tür bir aracın kullanılacağı ve gerekecek malzemelerin tespitinin yapılmasından sonra mutabakat sonucunda anlaşılan tarih ve saatte nakliyeniz iklim şartlarından etkilenmeksizin profesyonellikle gerçekleştirilir.

Ünye nakliye taşınma sırasında tarafından eşyalarınız sigortalı olduğu için zarar görse bile anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır.Şirketimiz başkenttede tarafından yapılmaktadır.

Ordu nakliyat , “Daha iyi bir iklime özen göstermek” kurumsal vizyonu uyarınca, ekolojik sorumluluk üstlenir ve kendisini çevrenin korunmasına yönelik kapsamlı bir yaklaşıma adar.

Ünye nakliye evden eve nakliyat olarak sizlere 1985 yılından beri sizlere var olan standartların üzerinde ve hergeçen gün bu standartların üzerine koyarak gelişen bir hizmet sağlıyor.37 yılın bizlere kattığı tecrübe ve deneyimlerle sizlere hizmet vermek için varlığımızı devam ettiriyoruz. Sizlere sunduğumuz bu kaliteli, güvenli ,modern ve hızlı hizmetten yararlanmak için iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz!

Ünye Nakliye tüm eşyalar 48 saat içerisinde adreslere ulaştırılmaktadır. Ordu Ünye Sigortalı Eşya Taşımacılığı konusunda firmamızın almış olduğu önemli etkenler yer almaktadır.

Nakliye de kullandığımız araçlar gümümüz teknolojisine uygun olup, eşyalarınıza ve evinize herhangi bir zararda da bulunmaz.

Ünye nakliye bu nedenle en iyi nakliye hizmeti için mutlaka firmamızı arayarak randevu talep edebilirsiniz..

Ünye nakliye nakliye firmaları bir çoğu firma varama bu firmalar arasında işini dürüstçe yapan firmalar nadir bulunur herkes nakliye işini yapmaz hele yaptırmaya gelince de kimse yaptıramaz nakliye işi öyle bir iştir ki kendin kazanıyorsan kendin emek vereceksin başkalarını çalıştırdığın zaman örneğin personel ile oturduğun yerde yaptıra bileceğiniz bir iş hele asla değildir.işletmemiz parça eşya taşımacılığı konusunda da beklentilere kusursuz bir şekilde çözümler üretiyor. Parça eşya taşıma hizmetleri son derece hassas hizmet türüdür.

Bu taşımacılık hizmetinde de firmamız geniş ve güncel referans katalogları sunuyor.

Ünye nakliye işletmemiz ev ve ofis parça eşyalarını özel taşıma karton kutuları üzerinden nakliye ediyor. Bu alanda uzman kadrolarımız görev alıyor. Firmaların fark yarattıkları hususlar kapsamında paketleme hizmeti de dikkat çekiyor! Artık ev sahiplerinin sadece kendi kişisel eşyalarını derlemeleri yeterli olacaktır. Ünye nakliye bunun hemen sonrasında tüm paketleme ve eşya toplama adımları firma tarafından tamamlanır!Evden eve nakliyat ücretleri araştırması yaparken dikkat ediniz. Evden eve taşımacılık Ordu firması olarak başta marangozluk sistemi uygulayarak, evlerinizdeki mobilyaları kolayca söküp yeni yerlerine en iyi şekilde monte edilmesini sağladık.

Ünye nakliyat Eşya Paketleme Ve Ambalajlama hizmetimizde Ambalaj malzemelerini ev eşyalarının içeriğine göre belirlemek ilk prensiptir. Taşıma anlaşması yapılacağı zaman ekspertiz anında müşterimiz ile hangi eşyası hangi paketleme şekli ile sarılıp toplanacak fikir birliği yapar.

Ünye nakliye fiyatları aşağıdaki listede mevcuttur.Nakliyat fiyatlarımız bazı değişkenler hariçtir (Teleskopik asansör,bina kamyon arası mesafe vb )

Ünye nakliyat fiyatları;

  • 3+1 Nakliyat fiyatı; 3.500 ₺
  • 2+1 Nakliyat fiyatı; 2.500 ₺
  • 1+1 Nakliyat fiyatı; 1.500 ₺

Ünye nakliye anlaştığınız nakliyat firması kusursuz bir iş planı hazırlayıp, taşınma işlemi sırasında neler yapılacağını, işlerin ne şekilde, hangi ekipmanlar ve makinalar aracılığıyla gerçekleştirileceğini belirleyip, taşınma öncesi yapılan planın üstünden geçerek, taşınacağınız gün planı aksatmadan uygulamalıdır.

Ünye nakliye uzman ekibimizle, sizin için kolay taşımacılık hizmetinin tüm gerekli detaylarını düşünüp titiz bir şekilde uygulamaktayız.
Sizde bu konuda firmadan destek almak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayabilir ve hemen istediğiniz tarihe randevu oluşturabilirsiniz. Firma ofis taşıma konusunda da profesyonel bir destek sunuyor. Elektronik ürünlerin taşınması konusunda geliştirdiği özel yöntemler ile destek vermektedir.