Ünye Nakliyat


ünye nakliyat

Ünye nakliyat günümüzde en çok ihtiyaç duyulan hizmet ama bu hizmetten ne kadar faydalanıyorsunuz,siz sadece evinizi taşıdığınızdamı bir evden eve nakliye firmasına ihtiyaç duyuyorsunuz,oysa biz ünye nakliyat olarak siz müşterilerimize parça eşya ve kargo taşımacılık hizmetleride sunmaktayız ,ama bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemlisi
Doğru firma seçimi sizlerinde bildiği gibi her sektörde bulunan korsan firmalar evden eve taşımacılıktada faliyet göstermektedir,bu yüzden doğru firma seçimi çok önemlidir.

Ünye nakliyat doğru firmaya nasıl ulaşırım öncelikle sizin referans üzeri tanıdığınız bir firma yoksa
anlaşma yaptığınız firmaların referanslarına ulaşın ve exspertizm hizmeti alın çünkü birişin kalitesini ya referansları gösterir yada yapılan işi izlemek ve o işe referans olmaktır.

Ünye evden eve nakliyat ambalajlamada kulanılan malzemeler.
*havalı naylon.
*streç film.
*batanye.
*ka4 ambalaj kağıdı.
*karton koli,karton fıçı ve koli bandı.

Ünye Nakliye ambalajlamada önemli olan malzeme bulundurmak değil bu malzemeyi eşyalarınız
Üzerinde eniyişekilde değerlendirmek olmalı biz umut nakliyat ailesi olarak eşyalarınızı
En iyi ve en kaliteli hijyenik şartlar altında paketliyoruz..

Eşyanın durumu, kullanılacak olan malzeme seçimi ve kullanılacak işçi sayısı gibi bir takım teknik konuyu hesaplayarak size daha önce telefonda verdiği ortalama fiyat üzerinden son değerlendirmesini yapmaktadır. Bu görüşme sizin istek ve dilekleriniz içinde önemli olmaktadır.

Ünye nakliyat eşyalarınızın en iyi şekilde taşınmasını istemek en doğal hakkınız. Fakat bunu yapabilecek firma sayısı çok fazla değil. Bu nedenle eşyalarınızı taşıtacağınız firmayı seçerken dikkatli olmalısınız. Aşağıdaki tabloda yazılanlar gibi onlayalı belge sahibi firmalarla çalışmalısınız.

Ünye nakliyat paketlemeden önce dışardan herhangi bi toz vaya hafa almaması için öncelikle streç film çekilir mobilyalarınıza ve streçleme işi bitikten sonra eşyaların kaldırılıp indirilirken herhangi bi zarar görmemesi için köşelerine karton koli sıkıştırılır ve en son olaraktan havalı naylon malzemenin üzerine çekilerek bantlanıp taşımaya hazır hale getirilir.ve iş bunlan bitmez.

Ünye Nakliyat Firmaları


Eşyalarınızın sağlıklı bi şekilde yeni evinize taşınması için araç içindede istiflemenin düzgünce yapılması gerekmektedir .
ünkü eşyaların paketlenmesinden istenilen noktaya transferine kadar sorumluluk ünye nakliyat firmasında olmasından dolayı yerinde tespit çalışmaları sırasında özellikle ev ve işyeri sahiplerinin eşlik etmesini istemektedir. Bu konuda Ünye eşya taşıma şirketi olarak prensiplerinden taviz vermeden hizmetlerini yürütmektedir.

  • Bu işi yapacaksın dürüst temiz insanlar ile yaptıracaksın ve kendin işinin başında olacaksın her zaman topla işçilerle çalışmayacaksın sonuçta insanların güvenini taşıyorsunuz evine girip eşyaları topluyorsunuz insanlar size güveniyor ve bu insanların güvencini asla sarsmadan insanları üzmeden çalışmalısınız.
  • Kadrolarımız üzerinden her türden değerli ve değersiz parça eşyaları karton kutulara yerleştirerek asansörlü nakliyat sistemimiz üzerinden aracımıza yüklüyoruz. Firmamız parça eşya taşımacılığında da herhangi risk etkenleri sunmaz. Parça eşyalar hızlı ve sigorta kapsamında şehir içi ve şehirler arasına nakliyatını gerçekleştiriyoruz.
  • Firmaların fark yarattıkları hususlar kapsamında paketleme hizmeti de dikkat çekiyor! Artık ev sahiplerinin sadece kendi kişisel eşyalarını derlemeleri yeterli olacaktır. Bunun hemen sonrasında tüm paketleme ve eşya toplama adımları firma tarafından tamamlanır!
  • Ünye nakliyat fiyat konusunda hizmetlerimizde ilkler bitmeyip Ünye evden eve nakliyat alanında teknolojiyi kullanarak asansörlü uygulamayı ilk biz başlattık.

Eşyalarınız kaçıncı katta olursa olsun hiç fark etmeden 100 metre yüksekliğe kadar asansörümüz kurulabilmekte olup eşyalarınız hiç bir zarar görmeden asansör sistemi ile araçlara yüklenebilmektedir.
Genel olarak elimizde havalı naylon (pat pat denilen) sargı malzemesi,değişik ebatlarda mukavva koliler,hassa eşya için sarı plastik büyük kutular,elbise dolapları,büyük boy strech folyolar,beyaz paketleme kağıtları vb malzemeleri sıklıkla kullanmaktayız.

Günümüz şartlarında bazı paketleme malzemeleri hijyen olması için tek kullanımlık seçilmektedir.
Ordu evden eve nakliyat ta Asansörlü Evden eve Nakliyattın keyfini çıkarın .Kolay ve pratik taşımacılık sistemleri sayesinde daha hızlı ve daha ucuza taşınabilirsiniz Evden eve Nakliyat konusunda profesyonel ve tecrübeli ekiplerimiz 7/24 hizmetinizdeyiz…

Ünye nakliyat ile ilgili tüm detaylar ve nakliye ücretleri, eşya sigorta fiyatları web sitesimiz aracılığı ile tüm site ziyaretçilerine ve taşınma ihtiyacı duyanlara bilgi olarak aktarılmaktadır.

Evden eve nakliyat firmaları ilk nakliyat fiyatları konusunda hesaplama yaparak fiyat belirlerken iki şehir arasında bulunan mesafeyi dikkate alırken Ünye nakliyat tüm detayları ilk görüşmede değerlendirerek yerinde tespit çalışmalarında vereceği fiyata yakın nakliye ücreti ve Kurtköy şehirlerarası taşımacılık fiyatları olarak değerlere yakın nakliye fiyatları vermektedir. Bu sayede ev ve işyeri sahipleri eşyalarını taşımaya karar verirken maliyet bakımından kendilerine düşen miktarı sürpriz yaşamadan öğrenmektedirler. Ünye nakliyat sürprizlerle değil net nakliye fiyatları ile hizmet vermektedir.


Bizim çalışma sistemimiz şöyledir ne kadar araç varsa her araca aileden bir ekip şefi seçilir ve müşteri ile o muhatap olunur yani bir aile şirketi gibi düşünün çalıştırdığımız personellerimiz veya işe alacağımız personelleri normal bir resmim kurum gibi gerekli belgeleri isteyerek işe alıyoruz ve işe aldığımız zaman eğitimi başta olmak üzere 3 ay sıkı bir denetimden geçiriyoruz sonra şirketin yerli personeli olarak seçiyoruz.